fbpx

BOOKING MODELEK I MODELI

Piękno świata dostrzegamy w pojedynczych elementach, na przykład w gwiazdach na niebie, ptakach w powietrzu, rybach w wodzie i ludziach na ziemi”. Wilhelm z Conches

UNIQUE Agency to grupa profesjonalistów specjalizujących się w tworzeniu maksymalnie skutecznych rozwiązań na potrzeby szeroko pojętego biznesu, a także świata mody. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców, poszerzyliśmy zakres oferowanych przez nas usług o „Agencję Twarzy”.

Agencja Twarzy to wyjątkowe miejsce dedykowane nie tylko biznesmenom, reżyserom, scenarzystom, producentom, agencjom reklamowym, organizatorom targów, eventów oraz imprez reklamowych i innym kluczowym personom ze świata kina, teatru, czy ogólnie sztuki. To również miły, spokojny zakątek otwarty na profesjonalistów i amatorów – wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoje portfolio, zrealizować marzenia, stać się sławnym. Prezentowana przez nas Agencja Twarzy jest niczym innym, aniżeli odpowiedzią na stale rosnące potrzeby współczesnego rynku medialno-castingowego, szczególnie związanego z branża filmową, reklamową oraz modelingową.

W zasobach UNIQUE Agency znajdziecie Państwo kobiety, mężczyzn oraz dzieci – osoby w każdym wieku. Zrzeszamy zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Współpracujemy ze wschodzącymi gwiazdami oraz modelami i modelkami. Castingi i sesje zdjęciowe przeprowadzane na terenie całej Polski, pozwoliły stworzyć nam ciekawe portfolio. Wśród naszych Twarzy kryją się prawdziwe „perełki” – osoby nietuzinkowe, których zapadający w pamięci uśmiech przyciągnie niejednego klienta czy inwestora.

UNIQUE Agency zajmuje się także wypożyczaniem Twarzy – utalentowanych artystycznie bądź filmowo, dedykowanych do pracy w zawodzie aktora, modelek, modeli.. Dbamy o relacje z osobami, które zawierzyły nam swoją przyszłą karierę. Kreujemy i organizujemy różnego rodzaju przedsięwzięcia, współpracujemy przy tworzeniu eventów reklamowych, zapewniamy kompleksową obsługę wydarzeń każdego typu.

lotus cars

Zapytaj o ofertę: info@uniqueagency.pl