fbpx

CASTING – zamów casting modeli

Film przypomina operację militarną: wszystko musi być na czas”. J. Machulski

UNIQUE już od lat zajmuje się kompleksową organizacją szeroko pojętych castingów – nie tylko do filmów czy seriali, ale również reklam, sesji zdjęciowych, a także sesji modelingowych. Prezentowana przez nas usługa kryje w sobie szerokie spektrum rozwiązań, dostosowanych bezpośrednio do potrzeb i preferencji naszego Klienta. W zależności od Państwa potrzeb zajmujemy się:

  • Promocją organizowanego wydarzenia – organizacja castingów nie jest rzeczą prostą. Nierzadko wymaga specjalistycznej wiedzy i doskonałego zaplecza sprzętowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców, zajmujemy się nie tylko kwestiami technicznymi, ale również działaniami związanymi z nagłośnieniem przedsięwzięcia. W zależności od wymagań Klienta działamy w mediach, współpracujemy z agencjami aktorskimi,
  • Opracowanie merytoryczne na potrzeby organizowanego wydarzenia – jako że współpracujący z nami Klienci niezwykle często uskarżają się na brak czasu, dokładamy wszelkich starań, aby ich w maksymalnym stopniu odciążyć. Przejmujemy niektóre z obowiązków Zleceniodawcy np. tworzenie ankiet osobowych dla uczestników castingu czy przygotowanie scenek na potrzeby przedstawienia, aby ten mógł skupić się wyłącznie na pozyskaniu interesujących go osób.
  • Kompleksowa organizacja zaplecza technicznego – tak jak wspomniano wcześniej, zajmujemy się również kwestiami technicznymi. Jako że działamy na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie dopasować się do wymagań naszego Klienta. Współpracujemy z najlepszymi w tym zakresie specjalistami, nie tylko realizatorami czy reżyserami – jesteśmy w stanie załatwić profesjonalny sprzęt zdjęciowy oraz dźwiękowy oraz kompetentnych fachowców do jego obsługi.

W zależności od upodobań naszego Klienta, castingi możemy realizować w przygotowanym przez nas studio bądź w miejscach przez niego wskazanych. Naszym Odbiorcom oferujemy kompleksową obsługę w każdym zakresie, z uwzględnieniem personelu oraz sprzętu. Poza naszą wewnętrzną bazą modelek i modeli która jest bardzo szeroka współpracujemy również z zaprzyjaźnionymi agencjami modeli z Polski i z poza kraju.  Korzystając z usługi castingu wysyłamy jedną paczkę Twarzy do Klienta za pomocą bardzo wygodnego oprogramowania w jednym linku. Wszystkie pytania prosimy kierować do naszego przedstawiciela za pośrednictwem zakładki Kontakt lub bezpośrednio na maila marzena@uniqueagency.pl

ZOBACZ NASZE PORTFOLIO CASTINGOWE

KLIENT NEW BALANCE

( casting online )

( casting online )

( casting online )

( casting online )

( casting online )

( casting online )

( casting online )

( casting online )

( casting online )

KLIENT LOTUS CARS LIMITED 

( casting online )

lotus cars
lotus cars

( casting online )

( casting online )

KLIENT GOLD HAIRCARE 

( casting online )

KLIENT NEONAIL

( casting online )

KLIENT PEPCO

( casting online )

KLIENT LISNER

( casting online )