fbpx

Produkcja pokazów mody

Zabawa w przebieranki zaczyna się w wieku 5 lat. I tak naprawdę nigdy się nie kończy”. K. Spade

Nie ma lepszej okazji do zaprezentowania nowej kolekcji, aniżeli pokaz mody. Elegancki, stworzony z nutką pietyzmu dla samego projektanta, dopracowany w każdym, nawet najmniejszym szczególe – nie tylko wzbudza zachwyt, ale na długi czas zapada w pamięci każdego odbiorcy. Połączenie odpowiedniej oprawy oraz starannie dobranych twarzy znacząco podnosi zarówno reputację jak i wartość samej marki – w szczególności w oczach konsumentów i inwestorów. Specjalnością UNIQUE Agency jest organizacja wydarzeń emocjonalnych, ukierunkowanych a wydobycie prawdziwego potencjału danej kolekcji.

Współpracujemy z projektantami, właścicielami butików i dużych galerii odzieżowych, biznesmenami. Zajmujemy się kompleksową organizacją pokazów mody – zarówno dużych festiwali jak i klasycznych prezentacji dedykowanych określonej grupie klientów. Kreujemy wydarzenia, których celem jest prezentacja nie tylko aktualnej kolekcji, ale również całej marki. Dbamy o właściwą oprawę scenograficzną oraz audiowizualną. W zależności od potrzeb i preferencji naszego Zleceniodawcy zajmujemy się:

  • Projektem oraz wizualizacją planowanego przedsięwzięcia;
  • Budową odpowiedniej scenografii dopasowanej również do motywu przewodniego kolekcji bądź marki;
  • Szeroko pojętym oświetleniem oraz nagłośnieniem oraz wszystkimi kwestiami technicznymi z tym związanymi;
  • Projektowaniem, budową oraz dekoracją wybiegów;
  • Realizacją oraz rejestracją foto-video;
  • Wynajmem mebli oraz niezbędnego sprzętu (również ekranów wielkoformatowych, LED etc.);
  • Wynajmem, charakteryzacją oraz stylizacją modelek oraz modeli.

Wiemy, że pierwszy kontakt potencjalnego klienta z nową kolekcją jest najważniejszy. Stąd też dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas przedsięwzięcie było w pełni dopasowane do preferencji naszego Zleceniodawcy. Widowiskowe, tworzone z rozmachem, nierzadko nietuzinkowe i zaskakujące – organizowane przez nas pokazy mody zapadają w pamięci uczestników.