fbpx

Produkcja lookboków

Profesjonalna produkcja lookboków

Lookbook jest rozwiązaniem, które pozwala zaprezentować kolekcję w atrakcyjny i efektowny sposób. Zdjęcia produktowe wysokiej jakości są podstawą działań marketingowych i sprzedażowych — pozwalają odbiorcom poznać produkt z najlepszej strony i w olbrzymim stopniu wpływają na decyzję zakupową. UNIQUE to doświadczona agencja, która zajmuje się organizacją sesji modowych i produkcją lookbooków dla firm z całej Polski. Naszym atutem jest kompleksowe działanie. Klient przekazuje nam swoje produkty i wytyczne, a my tworzymy dla niego wizję i gotowy produkt pod postacią wyjątkowego lookbooku. Zdjęcia wykonujemy przy użyciu najlepszego sprzętu, mając do dyspozycji kompleksowo wyposażone studio fotograficzne Kraków.

Co to jest lookbook?

Lookbook to rozwiązanie, które umożliwi Ci jak najlepszą prezentację produktów Twoim potencjalnym Klientom. W większości przypadków lookbooki to zdjęcia na białym tle lub w otoczeniu innego neutralnego koloru. To umożliwia pokazanie produktu w najbardziej naturalny i czytelny sposób — tak, by każdy odbiorca mógł poznać jego zalety. Zdjęcia typu lookbook są wykorzystywane w produkcji katalogów, jak również materiałów marketingowych, kampanii w mediach społecznościowych i stron internetowych. Pozwolą wyszczególnić atuty Twojego produktu i zwiększyć jego sprzedaż.

Nie masz wizji na produkcję lookbooka? Pomożemy Ci ją stworzyć!

Każda marka jest inna, dlatego wymaga osobnej wizji prezentacji produktu. Jej opracowanie, podobnie jak realizacja sesji, wymaga czasu, środków, doświadczenia i pełnego zaangażowania, dlatego warto zlecić to zawodowcom. Nasz zespół zajmuje się kompleksową produkcją lookbooków — oferujemy rozwiązania, takie jak klasyczne zdjęcia na białym tle, a także zdjęcia packshotowe. Do naszej pracy angażujemy profesjonalne modelki i modeli, wizażystki i stylistki, których zadaniem jest jak najlepsza prezentacja fotografowanych ubrań. Nasze studio fotograficzne umożliwia przygotowanie zdjęć na różnych rodzajach teł, w wielu aranżacjach i formach, jak np. fotografia produktowa 360°. Na jego wyposażeniu jest także cyklorama. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów — wiemy, że nie zawsze mają czas i możliwość angażowania się w realizację sesji produktowej. Oferujemy tworzenie lookbooków od opracowania inspiracji pomysłów po finalny retusz — działamy przy tym terminowo i niezawodnie. Zaufało nam wiele firm z różnych branż, w tym światowe marki modowe, dla których kreatywność i pełna fachowość są podstawą współpracy. Twoją rolą, w zależności od potrzeb i oczekiwań, jest wyłącznie przekazanie produktu i wytycznych, a następnie odbiór gotowego lookbooka.

Finalny produkt sesji – lookbook

Finalnym produktem profesjonalnej sesji produktowej jest zestaw wysokiej jakości zdjęć, które możesz wykorzystać w działaniach marketingowych i sprzedażowych. Zdjęcia są poddane kompleksowej obróbce fotograficznej zgodnie z założonymi ustaleniami i w 100% gotowe do użycia w magazynach, materiałach drukowanych, stronach internetowych czy social media. Naszą specjalizacją jest fotografia mody i zdjęcia reklamowe — jeśli poszukujesz więc firmy, która stworzy gotowy lookbook dla projektanta, producenta czy marki odzieżowej, nie mogłeś lepiej trafić. Nasze studio fotograficzne w Krakowie i doświadczony zespół wyprodukują dla Ciebie sesję zdjęciową, która wydobędzie wszystko, co najlepsze z Twoich produktów. Współpracując z nami, zyskujesz oszczędność czasu i doskonały efekt pod postacią lookbooka na najwyższym poziomie.