fbpx

Organizacja wydarzeń

Pamiętaj, wszystko jest możliwe! – Wczorajsze marzenia to dzisiejsza rzeczywistość”. S. J. Lec

Kreowanie oraz produkcja wydarzeń to kolejne z wielu rozwiązań oferowanych przez UNIQUE Agency. To, co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji to przede wszystkim nieograniczona wyobraźnia. Wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość najnowszych trendów, szeroka wiedza branżowa oraz zaawansowane zaplecze techniczne – to wszystko sprawia, że nie mamy sobie równych. Specjalizujemy się w organizacji szeroko pojętych eventów, dostosowanych bezpośrednio do potrzeb i preferencji naszego Odbiorcy.

Wiemy jak ważne jest prawidłowe kształtowanie wizerunku firmy, dlatego też organizowane przez nas przedsięwzięcia charakteryzują się dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Realizowane przez nas wydarzenia w oryginalny, a zarazem niekonwencjonalny sposób prezentują wybraną kwestię – począwszy od biznesu, poprzez markę czy produkt, a skończywszy na osobie. Każda minuta kreowanego przez nas eventu na długi czas zapada w pamięci uczestników. W zależności od potrzeb i preferencji naszego Odbiorcy organizujemy:

  • Wydarzenia biznesowe (business events) – organizacja wydarzeń biznesowych uwzględnia nie tylko targi czy kongresy, ale również różnorodne konferencje, gale, ceremonie wręczenia nagród, bankiety oraz uroczystości związane z określonymi świętami.
  • Wydarzenia motywacyjne (incentive events) – uwzględniają klasyczne szkolenia (również zagraniczne), imprezy firmowe i integracyjne, team building, pikniki, seminaria, wyjazdy pracownicze do siostrzanych firm czy biur zlokalizowanych w dalszych zakątkach kraju czy świata, a także dłuższe i krótsze wycieczki.
  • Wydarzenia społeczne (institutional events) – organizowane głównie na potrzeby jednostek sektora państwowego, skierowane do szerszego grona ludzi np. wyborców, w tym: obchody, jubileusze, pikniki.
  • Wydarzenia okolicznościowe (special events) – pozostałe eventy, głównie rozrywkowe, sprzyjające lepszej komunikacji z potencjalnymi odbiorcami, w ty, koncerty, imprezy promocyjne, happeningi, imprezy sportowe etc.