fbpx

Produkcja kampanii REKLAMOWYCH

PROFESJONALNA PRODUKCJA KAMPANII rEKLAMOWYCH

Estetyczne i pomysłowe zdjęcia są kluczowym aspektem każdej kampanii reklamowej. Strona wizualna jest pierwszą rzeczą, na którą Twoi klienci zwracają uwagę, dlatego warto zadbać, aby była nie tylko atrakcyjna, ale przede wszystkim doskonale wyrażała wizję Twojej marki. W UNIQUE oferujemy kompleksową produkcję sesji fotograficznych, które pozwolą Ci zrealizować oryginalną i skuteczną kampanię promująca kolekcję.

UNIQUE X PAKO LORENTE #production

AVIATOR 1909

Photography: Sabina & Paweł Labe

INFILTRATION X UNIQUE

Photography: Sabina & Paweł Labe

LOVE & HATE X UNIQUE

Photography: Michał Massa Mąsior

AGAIST ME X UNIQUE

Photography: Michał Massa Mąsior

KASIA MOŚ X UNIQUE

Photography: Sabina & Paweł Labe

Produkcja kampanii reklamowej krok po kroku

Jeśli chcesz zrealizować skuteczną kampanię reklamową, która zwiększy zyski w firmie i podnieść poziom jej rozpoznawalności, potrzebujesz doświadczonego partnera w produkcji zdjęć. Niezależnie od tego, czy mowa o zdjęciach produktowych, zdjęciach typu lookbook czy fotografii reklamowej, ich wizja musi być zgodna z Twoją koncepcją kampanii i wizerunkiem marki. Nasza agencja zajmuje się fotografią dla firm z różnych branż od wielu lat — dzięki temu doskonale rozumiemy Twoje oczekiwania. Nasze podejście wyróżnia kompleksowość. Przygotowujemy całą wizję kampanii i realizujemy ją na każdym etapie, tak by zaoszczędzić Twój czas i zaangażowanie. Dobór modeli, wizaż, przygotowanie scenerii, teł i rekwizytów, właściwe oświetlenie, wykonanie sesji oraz selekcja i retusz zdjęć — do Twoich rąk trafia w 100% gotowy zestaw przepięknych zdjęć. Nasze sesje wykonujemy w STUDIO UNIQUE — doskonale wyposażonej i nowoczesnej przestrzeni w Krakowie. Naszą specjalnością jest fotografia modowa, dlatego zawsze dbamy o wysoką jakość estetyczną i zgodność z najnowszymi trendami i inspiracjami.

Sezonowe zdjęcia reklamowe w plenerze i w studiu

Produkcja sesji zdjęciowych wymaga dopasowania się do harmonogramu realizacji kampanii i pełnej terminowości. W przypadku kolekcji odzieżowych kluczową rolę odgrywają sezony. Jeśli Twoje potrzeby wykraczają poza zdjęcia na białym tle czy lookbook, oferujemy sesje za granicą. Zdjęcia na sezon jesień/zima tworzymy w okresie letnim, z kolei na sezon wiosna/lato — w okresie zimowym. Dzięki temu finalny produkt, którym jest zestaw zdjęć reklamowych lub produktowych, powstaje z wystarczającym wyprzedzeniem, aby wykorzystać go w planowaniu działań w ramach kampanii. Oferujemy również produkcję materiałów towarzyszących, takich jak zdjęcia backstage, spoty wideo i filmiki do mediów społecznościowych.

Produkcja modowych kampanii Kraków

Jeśli poszukujesz agencji, która wyprodukuje dla Twojej marki atrakcyjną i skuteczną kampanię, nie mogłeś lepiej trafić. Nasza baza modelek i modeli, zespół stylistek i wizażystek, a także doświadczeni fotografowie i scenografowie to gwarancja, że Twoja wizja zostanie zrealizowana na najwyższym możliwym poziomie. Kompleksowo wyposażone studio fotograficzne Kraków, w którym dysponujemy m.in. cykloramą i wszelkimi narzędziami do produkcji zdjęć reklamowych, otwiera przed Tobą nieograniczone możliwości w tworzeniu unikalnych i pełnych życia sesji zdjęciowych. Poznaj nasze dotychczasowe realizacje i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.